VOD.MDAG.PL - oglądaj najlepsze filmy przez cały rok!

Po zakończeniu części online festiwalu nie musicie kończyć oglądania! Na VOD.MDAG.PL prezentujemy najlepsze kino, a Wy możecie się nim cieszyć przez cały rok!

Wszystko zaczęło się od zeszłorocznego Millennium Docs Against Gravity - największego festiwalu filmowego w Polsce. W pamiętnym 2020 roku festiwal odbył się po raz pierwszy w formule hybrydowej. Ponad 100 filmów zostało zaprezentowanych online po zakończeniu edycji kinowej. Ogromny sukces był dla nas kolejnym dowodem, że nadszedł czas, żeby stworzyć dla najciekawszych filmów dokumentalnych i fabularnych nowe miejsce w sieci. Miejsce, w którym każda osoba może poszerzyć swoją wiedzę o rzeczywistości, z czułością spojrzeć na innych i z troską na najbardziej palące problemy współczesnego świata.

Stawiamy na różnorodność tematów, dlatego w naszym katalogu na VOD.MDAG.PL nie brakuje tytułów o polityce, społeczeństwie, psychologii, nauce, sporcie, sztuce, architekturze i modzie. Filmy fabularne, które prezentujemy, to w ogromnej mierze kino art-housowe, przesuwające granice języka współczesnego kina.