Kalendarz
11:00
Kinoteka, sala 2
Filmy Iran: woda, wiatr, pył i chleb Spotkanie po filmie
11:30
Kinoteka, sala 3
Filmy Konkurs Filmów Krótkometrażowych blok II
11:30
Atlantic, sala A
Filmy Najgłośniej słychać milczenie
11:45
Kinoteka, sala 7
Filmy Duet dla kanibali
11:45
Atlantic, sala B
Filmy Za drzwiami galerii Uffizi
11:45
Kinoteka, sala 4
Filmy Kiedyś byliśmy dzieciakami
12:00
Luna, sala A
Filmy Po co nam architekci?
12:15
Kinoteka, sala 1
Filmy Trzy minuty zawieszone w czasie
12:30
Muranów, Gerard
Filmy Luchadoras
12:45
Luna, sala B
Filmy Położne
12:45
Kinoteka, sala 2
Filmy Bez powrotu
13:15
Atlantic, sala A
Filmy Córki
13:45
Luna, sala A
Filmy Na ratunek
13:45
Kinoteka, sala 4
Filmy W mroku niepewności
13:45
Kinoteka, sala 3
Filmy Bill Morrison: Różne obrazy nieba
14:00
Kinoteka, sala 1
Filmy Babi Jar. Konteksty
14:00
Kinoteka, sala 7
Filmy Pisklaki
14:00
Atlantic, sala B
Filmy AFD. Głos ludu
14:30
Muranów, Gerard
Filmy Jak zabić chmurę
14:45
Luna, sala B
Filmy Lombard
14:45
Kinoteka, sala 2
Filmy Roma
15:15
Atlantic, sala A
Filmy Kierowcy diabła
15:30
Kinoteka, sala 3
Filmy Lot Spotkanie po filmie
15:30
Muranów, Zbyszek
Filmy Mariupol
16:00
Elektronik, Duża sala
Filmy Misja: szczęście
16:00
Kinoteka, sala 4
Filmy Skál Spotkanie po filmie: Cecilie Debell (reżyserka), Maria Tórgarð (reżyserka)
16:00
Kinoteka, sala 7
Filmy Krowa
16:00
Luna, sala A
Filmy Podwodne życie Jacques’a Cousteau
16:00
Atlantic, sala B
Filmy Dziewczyny z kalendarza Spotkanie po filmie: Maria Loohufvud (reżyserka), Love Martinsen (reżyser)
16:15
Muranów, Gerard
Filmy Silent Love
16:30
Kinoteka, sala 1
Filmy Młody Platon
16:30
Luna, sala B
Filmy Rzeka
16:45
Kinoteka, sala 2
Filmy Domokaust
17:15
Atlantic, sala A
Filmy Kocha, nie kocha
17:45
Kinoteka, sala 3
Filmy Licht - szaleństwo czy opera
18:00
Muranów, Gerard
Filmy Przeskok
18:00
Luna, sala A
Filmy Wulkan miłości Spotkanie po filmie: Sara Dosa (reżyserka)
18:00
Elektronik, Duża sala
Filmy Wymyślić świat na nowo
18:00
Kinoteka, sala 7
Filmy Zaginiony Leonardo Spotkanie po filmie: Andreas Koefoed (reżyser)
18:15
Kinoteka, sala 4
Filmy Nothing Compares
18:15
Luna, sala B
Filmy Anioły z Sindżaru
18:30
Kinoteka, sala 2
Filmy Jedz tę cholerną rybę!
18:30
Atlantic, sala B
Filmy Psychodeliczny klasztor
18:45
Kinoteka, sala 1
Filmy Terytorium
19:00
Atlantic, sala A
Filmy Nieskończoność według Floriana
20:00
Elektronik, Duża sala
Filmy USA kontra Reality Winner
20:00
Muranów, Gerard
Filmy Marzenia w Hotelu Chelsea
20:15
Atlantic, sala B
Filmy Instagramowa rodzina
20:15
Kinoteka, sala 2
Filmy Wszyscy jesteśmy zwierzętami
20:15
Kinoteka, sala 3
Filmy I Get Knocked Down Spotkanie po filmie: Sophie Robinson (reżyserka), Dunstan Bruce (bohater)
20:30
Kinoteka, sala 4
Filmy Italo disco Spotkanie po filmie: Alessandro Melazzini (reżyser)
20:30
Luna, sala A
Filmy Poznaliśmy się w wirtualnej rzeczywistości
20:45
Kinoteka, sala 1
Filmy Nic nie jest wieczne
20:45
Kinoteka, sala 7
Filmy Nawalny
20:45
Atlantic, sala A
Filmy Cyfrowi nomadzi
20:45
Luna, sala B
Filmy Bestie ze Złego
22:00
Elektronik, Duża sala
Filmy Italo disco
 
Doc shop
Kup nasze filmy na DVD
NEWSLETTER
Zapisz się do newslettera

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Czytaj więcej w: Polityce prywatności

OK