W drogę! Już dzisiaj oglądaj największe hity festiwalu za darmo razem z Mazda Polska

Festiwal Millennium Docs Against Gravity odbędzie się w tym roku wyjątkowo od 4 do 13 września, ale prace nad jego programem i organizacją trwają cały czas. Do partnerów największego polskiego wydarzenia poświęconego kinu dokumentalnemu dołączyła Mazda Polska w roli nowego, oficjalnego partnera motoryzacyjnego festiwalu.

Z okazji rozpoczęcia współpracy, w ramach prowadzonej akcji #zostanwdomu #wmoimstylu, firma postanowiła wraz z festiwalem zaprosić wszystkich chętnych w wirtualną podróż, która potrwa przez kolejnych pięć tygodni. Co wtorek od 7 kwietnia do 5 maja wybrany film będzie dostępny do obejrzenia za darmo, przez 24h na platformie cda.pl, od godz. 00:00 do 23:59.

Dostęp będzie możliwy poprzez link opublikowany na wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/234916950963004

Dodatkowo do każdego filmu wprowadzą odbiorców wyjątkowi eksperci, których wypowiedzi będą na bieżąco pojawiały się w mediach społecznościowych festiwalu Millennium Docs Against Gravity i Mazdy Polska oraz w samym wydarzeniu. 

W ramach akcji #zostanwdomu #wmoimstylu zostaną zaprezentowane następujące filmy:

  • 7 kwietnia: „Zamknij się i graj na pianinie” reż. Philipp Jedicke
  • 14 kwietnia: „Człowiek Delfin” reż. Lefteris Charitos
  • 21 kwietnia: „Sól ziemi” reż. Wim Wenders, Juliano Ribeiro Salgado
  • 28 kwietnia: „Duch Bauhausu” reż. Niels Bolbrinker, Thomas Tielsch
  • 5 maja: „Branford Marsalis. Iluzjonista dźwięku” reż. Reinhold Jaretzky 

Festiwal Millennium Docs Against Gravity odbędzie się w dniach 4-13 września 2020 roku w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu i Bydgoszczy. Daty festiwalu w Gdyni zostaną ogłoszone wkrótce.