Warsztaty jogi śmiechu po pokazie filmu MISJA: SZCZĘŚCIE


Wtorek, 17 maja  | 17:00  | DCF, sala Lalka (seans)

ok. 18:30, Park Staromiejski (warsztaty)

Warsztaty jogi śmiechu

po pokazie filmu MISJA: SZCZĘŚCIE, reż. Louie Psihoyos, Peggy Callahan

Udział w warsztatach jest bezpłatny (liczba miejsc ograniczona)

Czas trwania: ok. 60 minut

Zapisy: docsag.wroclaw@gmail.com

Kontakt z drugim człowiekiem pozwala wyjść ze skorupki, przełamać lody, rozmawiać. Gelotologia, czyli dziedzina badań nad śmiechem, udowodniła jego pozytywny wpływ na zdrowie: zarówno na umysł, jak i ciało oraz zachowania społeczne. Udowadniają to także bohaterowie filmu – Dalajlama i Desmond Tutu. Dlatego po projekcji filmu „Misja: szczęście” za pomocą jogi śmiechu spróbujemy obudzić w sobie radość niezależną od czynników zewnętrznych. Metoda ta, praktykowana w ponad 70 krajach świata, przynosi świetne efekty w rozwijaniu poczucia wewnętrznego szczęścia.

Na warsztaty nie trzeba zabrać nic poza wygodnym ubraniem i butelką wody. Nie potrzeba też dobrego nastroju ani łatwości śmiania się. Tego wszystkiego można się nauczyć lub rozbudzić. Jedyne, czego będziesz potrzebować, to zostawić na chwilę kontrolę i pozwolić sobie doświadczać świata, w którym najmniejszy drobiazg może być powodem do wielkiej radości.

Spotkanie oprócz krótkiej opowieści o śmiechu będzie zawierać praktykę śmiechowych ćwiczeń i krótkie wyciszenie.

Prowadzenie:

Katarzyna Kucharska – instruktorka jogi śmiechu, trenerka oddechu po szkole Prana Visions Rani Spets Edgren, terapeutka ciała, bodyworkerka, masażystka. Współzałożycielka Akademii Przyjemności – kameralnego miejsca zlokalizowanego na wrocławskim Gaju.

Partner: Akademia Przyjemności